IZOLACJA MAGAZYNÓW, HAL, KURNIKÓW ORAZ GARAŻY

Izolacja ścian magazynów, hal, kurników, garaży pianka PUR

Korzyści z ocieplenia pianą PUR

Chcąc wykonać izolację pianką poliuretanową, z pewnością słyszałeś o większości jej zalet. Przytoczmy najważniejsze z nich. Charakteryzuje się jednymi z najwyższych właściwości termoizolujących (w porównaniu z m.in. wełną mineralną oraz styropianem), posiada krótki czas montażu (aby ocieplenie było wykonane poprawnie, powinna je zrobić profesjonalna firma – zapraszamy do kontaktu). Kolejną zaletą jest paraprzepuszczalność – unikniemy w ten sposób wilgoci, pleśni i grzyba.

To jedynie kilka z zalet. Pianka PUR posiada jeszcze jedną, bardzo ważną cechę. Może być stosowana w rozmaitych budynkach – przy izolacji kurników, garaży, hali czy chłodni. Spektrum jest naprawdę szerokie, ogranicza nas przede wszystkim wyobraźnia inwestora… Przy realizacji tych nietypowych budynków pojawiają się kolejne zalety dla izolacji pianką poliuretanową.

Zastosowanie piany zamkniętokomórkowej

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpowiedniego rodzaju pianki – zamkniętokomórkowej. Charakteryzuje się ona dużą sztywnością, a jej struktura to zamknięte komórki, wypełnione gazem. Pianka ze względu na te pęcherzyki może przypominać gąbkę.
Oto kolejne korzyści z zastosowania pianki PUR:

  • odporność na działanie kwasów i zasad, a także na grzyby i pleśnie,
  • łatwość przy czyszczeniu – można ją myć przy użyciu myjki ciśnieniowej z detergentami,
  • zmniejszenie ryzyka występowania groźnych bakterii,
  • gryzonie oraz inne zwierzęta mają utrudnioną możliwość założenia gniazda,
  • piankę PUR można nanieść na takie materiały jak: blacha, pustak, styropian, dachówka, a nawet drewno.

Zainteresowaliśmy Cię? Zgłoś się do nas na darmową konsultację i wycenę. Z chęcią pomożemy dobrać odpowiednią izolację dla Twojego budynku.

 

umów się na bezpłatną wycenę! Wypełnij formularz